12-то издание на маратона „Четяща Стара Загора”

Днес  от 18:00 часа на VI-то експозционно ниво в Регионален исторически музей – Стара Загора пред старозагорската публика ще бъде представена книгата  „Филаделфия  регалис: корени и цвят“ на Ренета Инджова, единствената досега жена министър-председател на България.

С това събитие стартира наситената програма на 12-тия Маратон „Четяща Стара Загора”.

По инициатива на библиотека "Родина" Международният ден на книгата и авторското право – 23 април, ежегодно се отбелязва с Маратон на четенето „Четяща Стара Загора”.

Каним всички любители на хубавата книга – деца, ученици, студенти и възрастни, да участват в Маратона, като се присъединят към някоя от проявите или просто да почетат на работното си място, в класната стая, в клуба, бизнес офиса или кварталното кафене, в семейна среда.

Да се насладим заедно на удоволствието от четенето!

Веществено-документална изложба, посветена на 160...

ИГРА: Наредете пъзела!

Играйте... Наредете пъзела!